Labas,
Aš MEDA

Apie mane

 

Kiek pamenu save – tiek esu šokyje. Nuo 2008m. tapau pirmąja Zumba instruktore Lietuvoje, trenere, mokytoja, kažkam mentore ir pavyzdys. Kiekviena mano treniruotė – lyg vakarėlis, iš kurio užtikrintai išeisite su šypsena.

Mano vizija

 

Siekiu ne tapti geriausia, o kad visi, kurie su manimi sportuoja, taptų geriausiais! Esu užkietėjusi optimistė ir savo šypsena siekiu užkrėsti kitus. Mano tikslas – suburti didelę aktyvių narių bendruomenę, kurioje ne tik siektume tikslų kartu, bet ir taptume gerais draugais. Mano vizija – tobulėti ir mokyti kitus, bei pasidalinti savo patirtimi bei žiniomis.

Play Video

Šypsena – tai pro tavo veido langą šviečianti šviesa, kuri sako žmonėms, jog tavo širdis yra namie. – B. Ferrero.

Sertifikuota Zumba instruktorė

Nuo 2008m. pirmoji oficiali Zumba latino fitness intruktorė Lietuvoje. Savo kvalifikaciją keliu šokių seminaruose Lietuvoje bei Europoje. 2013m. Klaipėdos universitete, Menų fakultete įgytas aukštasis sportinių šokių trenerio – pedagogo išsilavinimas.

Plataus profilio šokių trenerė

Per ilgus metus sukauptą meilę šokiui, žinias bei patirtį mielai besidalijanti šokių mokytoja. Savo šokių karjerą pradėjau Panevėžyje („Rumba”, „Rid-rito”). Esu respublikinių ir tarptautinių varžybų prizininkė bei nugalėtoja.

Profesionali choreografė

Asmeninėje sąskaitoje gausumas diplomų, medalių bei virš šimto taurių. 2006m. buvau pakviesta į Klaipėdos „Žuvėdros” ansamblio antrąją komandą. Kartu su ansambliu pelnyti apdovanojimai – Europos bei Pasaulio čempionatuose.