Kaip pasiruošti pirmajam šokiui | 5 dažniausiai užduodami klausimai

Pirmasis šokis yra viena iš svarbiausių, tačiau nepastebimų detalių vestuvėse. Kadangi tai pirmas kartas, kai pora laiko vienas kitą už rankų kaip vyras ir žmona,  pirmasis šokis turėtų būti unikalus ir įsimintinas porai ir jų svečiams . Žemiau yra keletas dažniausiai užduodamų porų klausimų.

1. Kada turėtume pradėti mokytis šokti?

Turėtumėte pradėti kuo greičiau, nes mokymasis šokti yra panašus į kitų įgūdžių, kuriems reikia laiko ir pastangų, mokymąsi. Įsivaizduokite, kad mokotės naujos kalbos, prieš pradėdami visą pokalbį, pirmiausia turite žinoti pakankamai žodyno ir gramatikos sakiniams sudaryti. Be to, šokiai prieš svečius yra panašūs į kalbą, kuri gali būti įtempta, jei nesate pasiruošę! Todėl aš rekomenduoju pradėti šokių pamokas likus mažiausiai 2 mėnesiams iki vestuvių dienos. Tai užtikrins, kad turėsite pakankamai laiko įsisavinti įgytus įgūdžius ir jausitės užtikrintai šokdami savo vestuvėse.

2. Kiek šokių pamokų mums reikia ir kaip dažnai turėtume eiti į pamokas?

Kadangi kiekvienos poros poreikiai ir lūkesčiai yra skirtingi, jums reikalingų pamokų skaičius priklauso nuo kelių veiksnių, pavyzdžiui, nuo to, kaip gerai norite šokti, kaip dažnai esate pasirengęs eiti į pamokas, kaip greitai mokotės ir pan. rekomenduojama pradėti lankyti pamokas likus ne mažiau kaip 2 mėnesiams iki vestuvių dienos, kad užtikrintumėte, jog turite pakankamai laiko išmokti įgūdžių, kurių reikia norint jaustis užtikrintai ir gerai atrodyti šokant vestuvėse. Daugelis porų per savaitę imasi kelių pamokų (praktikoj teko poras ruošti max greičiu), tačiau rekomenduojama bent viena pamoka per savaitę.

3. Kaip mes pasirenksime pirmojo šokio dainą?

Nesvarbu, ar turite ypatingą dainą, kuri jums abiems patinka, svarbu įsitikinti, kad pasirinkote „šokamą“ dainą, o žodžiai tinka jūsų vestuvėms. Šokama daina turėtų būti aiški ir nuosekli. Dainos tempas neturėtų būti per lėtas ar per greitas, o dainos ar jūsų šokio trukmė neturėtų viršyti 3 minučių. Norėdami gauti pirmųjų šokių dainų rekomendacijų, pasikonsultuokite su savo pasirinktu šokių mokytoju. Aš visada siūlau rinktis dainas, kurios turi išliekamąją vertę, o ne tas, kurios šiuo metu yra tiesiog „ant bangos“.

4. Kokio šokio stiliaus turėtume išmokti?

Šokio stilius, kurio turėtumėte išmokti, priklauso nuo jūsų pirmosios šokio dainos ir jūsų šokio vizijos. Jei pirmam šokiui jau pasirinkote dainą, jūsų mokytojas galės jos išklausyti ir pasakyti, kokie šokio stiliai tinka. Jei nepasirinkote dainos, galite pradėti mokytis įvairių šokių stilių pagrindų ir pasirinkti stilių, atitinkantį jūsų viziją ir asmenybes.

5. O jei lauktume paskutinės minutės?

Nors ir nėra idealu jaustis kaip prieš egzaminą, vis dėlto yra gera idėja nueiti į kuo daugiau šokių pamokų, jei iki vestuvių liko mažiau nei mėnuo. Daugelyje šokių studijų pamokos trunka nuo 45 minučių iki valandos. Ilgesni užsiėmimai bus tinkami, kai turėsite ribotą laiką. Be to, dažnai lankydami šokių pamokas, galėsite geriau įsisavinti informaciją ir paspartinti mokymosi pažangą.


Tikiuosi, kad ši informacija jums bus naudinga. Nedvejodami užduokite visus klausimus, susijusius su pirmuoju šokio pasiruošimu. Labai norėčiau padėti!

Lengvų šokių!

Patiko straipsnis?

Pasidalinti Facebook
Pasidalinti LinkedIn

Rašyti komentarą