Sumažinkite stresą kartu su Zumba

Jei uždarymai dėl pandemijos sumažino Jūsų nuotaiką ir Jūs ieškote pratimų, kaip išlaikyti arba atgauti savo formą, „Zumba“ yra geriausias Jūsų pasirinkimas! „Zumba“ – viena iš įdomiausių ir universaliausių mūsų laikų kūno rengybos programų. Tai puiki kardio treniruotė, kurios šaknys yra Kolumbijoje. Išbandę būsite priklausomi nuo Zumbos treniruočių, nes tai visiškai pakeis Jus ir Jūsų gyvenimo būdą.

Zumba visiems

Zumba treniruotės neabejotinai gaivina ir atgaivina ne tik Jūsų kūną, bet ir protą. Nėra teisingų ar neteisingų būdų atlikti Zumbą. Kol judate pagal muzikos ritmą, Jūs dalyvaujate pratimuose. Tačiau prieš prisijungiant prie Zumba treniruočių patariama pasitarti su gydytoju tuo atveju, jei buvote neaktyvus ar turite kokių nors sveikatos problemų. Geriausia pasikalbėti ir su instruktoriais, kad jie galėtų pasiūlyti kitų variacijų.

Dėl savo linksmumo koeficiento Zumba yra puiki alternatyva įprastai mankštai. Keturių pagrindinių ritmų derinys (būtent salsa, cumbia, merengė ir reggeaton) stiprina mūsų širdį bei visą kūną. Kad ir kaip neįtikėtinai tai skambėtų, per vieną Zumba treniruotę galite sudeginti iki 800kcal! Zumba įtraukia visus kūno raumenis ir apima net atsilenkimus, pritūpimus ir šokinėjimus.

Sveikas protas – sveikas kūnas

Vienas iš privalumų yra tas, kad Zumba yra puikus streso šalintojas. Deginate kalorijas, tonizuojate, prakaituojate ir skleidžiate pozityvą. Zumba padeda ugdyti ištvermę, širdies ir kraujagyslių sveikatą. Gerina kraujospūdį ir gyvenimo kokybę. Jūs numesite svorio, pagerinsite savo koordinacijos įgūdžius, o pasibaigus Zumba užsiėmimams taip pat pasijusite psichologiškai stipresniu. Be fizinės naudos sveikatai, yra ir psichologinės naudos. Zumba skatina Jūsų motyvaciją ir nuotaiką, pagerina gyvenimo kokybę ir daro Jūsų kasdienybę tikslingą. Tai pagerina pažinimo įgūdžius, pašalina stresą ir įneša entuziazmo į mūsų gyvenimą. Zumba yra įtraukianti treniruotė. Atsirasite Zumba bendruomenėje, kurioje galėsite dalintis patirtimis ir emocijomis. Treniruočių metu išsivalys Jūsų protas, pamiršite visus rūpesčius ir namo grįšite su didesne šypsena, nei iš jų išėjote!

Patiko straipsnis?

Pasidalinti Facebook
Pasidalinti LinkedIn

Rašyti komentarą