Vestuvinio
Šokio
Pamokos

Vestuvinis šokis

 

Tai dviejų įsimylėjusių žmonių bendro gyvenimo įžanga. Tai ypatinga jausmų išraiška vienas kitam. Paverskite savo svarbiausią gyvenimo dieną svajonių išsipildymu. Padovanokite vienas kitam, o taip pat ir savo artimiesiems bei svečiams neįtikėtiną reginį – Jūsų pirmąjį šokį.

Apie mane

 

Įgyvendinti Jūsų troškimus padėsiu aš, Meda Maceikienė – didelę patirtį turinti profesionali trenerė su būsimais jaunavedžiais dirbanti nuo 2008m. apmokiusi jau daugiau nei 150 laimingų porų. Padėsiu Jums išsirinkti muziką, sukursiu choreografiją ir pasirūpinsiu, kad ši diena Jums būtų pati įsimintiniausia.

Play Video

„Santuoka nėra ritualas ar gyvenimo pabaiga. Tai ilgas, sudėtingas, intymus šokis kartu. Šokio darna priklauso nuo to, ar moki išlaikyti pusiausvyrą ir kokį partnerį pasirinkai“. (Amy Bloom)

1 Vestuvinio šokio pamoka

Per vieną vestuvinio šokio pamoką išmoksite išgirsti pasirinktos dainos ritmą, taisyklingos laikysenos, orientacijos erdvėje. Susipažinsite su pagrindiniais žingsniais.

bride, groom, wedding-6230420.jpg
couple, wedding, marriage-4615557.jpg

3 Vestuvinio šokio pamokos

Pagal Jūsų pasirinktą dainą sukursime individualią choreografiją. Kuo sunkiau – tuo gražiau? Tai mitas! Sieksime elegantiško ir subtilaus rezultato. Šokyje išmoksite jaustis laisvai ir mėgautis akimirka.

5 Vestuvinio šokio pamokos

Praktika rodo, kad būtent tiek pamokų reikia norint nesijaudinti ir tvirtai jaustis šventės metu. Šokis, kaip kalba. O kalbėti laisvai mes galime tik tada, kai žinome kuo daugiau žodžių! Po penkių pamokų būsite įvaldę savo choreografiją ir drąsiai žengsite į šokių aikštelę.

couple, kiss, field-1779066.jpg